ІРИНА КРАСИЛЬНИКОВА
PDF-посібник
Бронюючи участь в майстер-класі,
ти бонусом отримуєш PDF-брошуру
Забронюй свою участь в онлайн майстер-класі та отримай безкоштовний PDF-посібник:
7 способів, як заробляти
в Fashion у 2022 році
КОНСТРУКТОР, ДИЗАЙНЕРКА ОДЯГУ,
ПІДПРИЄМЕЦЬ
ПОКАЗИ:
Vogue UA
Vogue UK
ELLE UA
ELLE Italia
Harper's Bazaar
Cosmopolitan
VIVA
MINI
СТАТТІ:
ДИЗАЙН ОДЯГУ:
Розробляла і відшивала колекції для американського бренду дитячого одягу Petite Amelia.
СПІВПРАЦЯ З РИНКОМ США:
У 17 років стала найбільш молодою дизайнеркою, яка продемонструвала свою колекцію в рамках української неділі моди. У 25 років провела показ у рамках London Fashion Week і в цьому ж сезоні представляла Україну на виставці у Великобританії.
Івана Дорна, The Hardkiss, НеАнгелів, Nikita, Kazka, Маші Єфросиніної, Сергія Притули, Олександра Педана, Юрія Горбунова, Даші Коломієць, Василіси Фролової, Ольги Горбачової, шоу «Танцюють всі!»
СТВОРЮВАЛА КОСТЮМИ ДЛЯ:
Central Saint Martins (Creating new concept in fashion), Royal Academy of Art Belgium (Master Degree), SMEA Academy (Fashion Brand Marketing), Курси крою і шиття, КНУТД (Художнє моделювання костюму).
ОСВІТА:
ІРИНА
БЕЗ ДОСВІДУ
МРІЄШ
ПРО ВЛАСНИЙ БРЕНД
МАЄШ БРЕНД ОДЯГУ
СПЕЦІАЛІСТАМ
Ти обожнюєш моду, але не розумієш, як на цьому можна заробляти або ж просто хочеш бути в курсі останніх тенденцій.
У твоїй голові сотні образів одягу для власної колекції, але ти не знаєш з чого почати і як це візуалізувати.
Ти створюєш свій бренд одягу, хочеш спілкуватися з командою однією мовою і максимально пришвидшити запуск колекції.
Ти дизайнер або конструктор з великим досвідом, але розумієш, що пора оновити знання та вміння зі створення одягу.
Для кого цей
майстер-клас
Як розробка одягу переходить в 3D.
Екологічність в індустрії моди.
Як COVID-19 змінить моду назавжди.
Теми, які ми розкриваємо:
Віртуальний одяг. Чому більшість стартапів перестали шити.
Як здешевити та прискорити розробку в 10 разів.
Професії майбутнього та чому колишні вміння втратять актуальність.
Як отримати професію і розпочати подорожувати.
Записатись
на майстер-клас
* участники шоу-проекта Подіум в Pushka School
Перша школа конструювання одягу в Україні відома своїм сучасним підходом до створення одягу. Створена людьми, працюючими в фешн індустрії, Pushka School робить акцент на високих результатах своїх студентів.
Нам є чим вас здивувати!
У нашій базі накопичилось багато цікавих викрійок! Нам є чим тебе здивувати, адже ми любимо моду так само як і ти.
Що про нас
кажуть
Відгуки студентів
З ким ми