Порядок надання інформаційних послуг
Для надання послуг Замовнику необхідно залишити заявку на сторінці курсу, що цікавить, шляхом заповнення відповідної форми.

При оформленні заявки на сайті Замовник перенаправляється на сторінку оплати через авторизаційний сервер процесингового центру Банку партнера для оплати банківською карткою.

Після оплати курсу на електронну адресу Замовника не пізніше ніж за 5 календарних днів до дати проведення відповідного семінару надсилається розклад семінарів, час та місце їх проведення. Ця інформація також опублікована на сторінці курсу.

Способи оплати

Працюємо з фізичними та юридичними особами
Оплата на сайті банківською карткою для фізичних осіб
До оплати приймаємо картки Visa, MasterCard.
Для оплати карткою на сайті необхідно оформити заявку на оплату на сторінці курсу, після чого для оплати покупки Ви будете перенаправлені на платіжний шлюз банку для введення реквізитів Вашої картки. Будь ласка, приготуйте Вашу пластикову картку заздалегідь. З'єднання з платіжним шлюзом та передача інформації здійснюється у захищеному режимі з використанням протоколу шифрування SSL.

Правила оплати банківською карткою.

При анулюванні замовлення
При анулюванні оплаченого замовлення Ви можете замовити іншу послугу на цю суму, або повернути всю суму на картку, попередньо написавши листа на info@pushka-school.com. У разі виникнення будь-яких проблем з оплатою електронним способом, повідомте про це менеджеру за телефоном (044) 333 -87-05.

Безготівковий розрахунок для юридичних осіб
Якщо покупка здійснюється від юридичної особи, оплата провадиться за рахунком, який виставляє менеджер.

Для отримання рахунку зв'яжіться з менеджером за телефоном (044) 333-87-05 або надішліть заявку на info@pushka-school.com із зазначенням реквізитів вашої організації.

Відмова від послуги

Право споживача на розірвання договору надання послуги регламентується статтею 32 закону «Про захист прав споживачів»;

Споживач має право розірвати договір про надання послуги у будь-який час, сплативши Виконавцю частину ціни пропорційно частині наданої послуги до отримання повідомлення про розірвання зазначеного договору та відшкодувавши виконавцю витрати, вироблені ним до цього моменту з метою виконання договору, якщо вони не входять до зазначеної частини ціни послуги ;

Споживач при виявленні недоліків наданої послуги має право на свій вибір вимагати:
1) безоплатного усунення недоліків;
2) відповідного зменшення ціни;
3) відшкодування понесених ним витрат на усунення недоліків самотужки чи третіми особами.

Політика відмови від онлайн-навчання
Ви маєте право відмовитися від онлайн-навчання (доступ до записів навчання, вебінарів та іншого платного навчального контенту) протягом чотирнадцяти (14) календарних днів з моменту підтвердження замовлення.
Якщо ви звернулися за поверненням у встановлений термін, ми зобов'язуємося повернути вам платежі, отримані від вас як оплату курсу. Для отримання коштів зверніться з нами та оформіть запит на повернення в установленому порядку.
Якщо ви вже почали користуватися послугами протягом періоду відмови (наприклад, взяли участь в одному або кількох онлайн-заняттях або отримали посилання для перегляду або скачування відеоуроків), ми утримаємо з внесеної вами суми вартість послуг, фактично наданих на момент оформлення запиту на повернення. У такому разі сума повернення визначається як різниця між загальною вартістю послуг та вартістю фактично спожитих послуг.

Оформлення повернення
Для відмови від послуг та оформлення повернення напишіть нам на адресу info@pushka-school.com, ми підтвердимо отримання запиту на повернення email-повідомленням за адресою, вказаною при оформленні замовлення. Якщо ви не отримаєте письмового підтвердження протягом 24 годин з моменту надсилання листа, зверніться до нашої служби підтримки за телефоном, вказаним на сайті.
Для оформлення повернення, обов'язково повідомте нам: ПІБ та email, вказані при оформленні замовлення; назва послуги (програми навчання, тренінгу чи пакету послуг); дату замовлення; інформацію про платежі; причини відмови від послуг, а також іншу необхідну інформацію.
Ви розумієте, що, якщо ви порушите порядок оформлення запиту на повернення або ж не надасте нам зазначену інформацію, ми маємо право відмовити вам у поверненні та не розглядати ваше звернення.

Наслідки відмови від послуг
Якщо ви оформили запит на повернення у вказаний термін, ми повернемо вам кошти протягом чотирнадцяти (14) днів з дня отримання запиту.
Для повернення коштів ми скористаємося тим самим способом платежу, який ви використовували під час оплати послуг. Ми утримаємо із суми повернення всі додаткові комісії банків та платіжних систем, пов'язані з поверненням платежу.
Якщо ви не користувалися послугами (не взяли участь у заході, не переглянули доступні вам заняття) не з нашої вини або відмовилися від користування послугами з порушенням термінів та встановленого порядку, ми не відшкодовуємо вартість таких послуг.