ОПАНУЙТЕ

Coming soon
Антон Белінський
* участники шоу-проекту Подіум в Pushka School
Перша школа конструювання одягу в Україні відома своїм сучасним підходом до створення одягу. Створена людьми, працюючими в фешн індустрії, Pushka School робить акцент на високих результатах своїх студентів.
Нам є чим вас здивувати!
У нашій базі накопичилось багато цікавих викройок! Нам є чим тебе здивувати, адже ми любимо моду так само як і ти.
Про школу
Ми дали освіту більше 2000 учнів
Відгуки учнів
Vogue Ukraine, Vogue UK, ELLE Ukraine, ELLE Italia, Harper's Bazaar, Cosmopolitan Ukraine, VIVA и MINI.
СТАТТІ
В 17 років стала найбільш молодою дизайнеркою, яка продемонструвала свою колекцію в рамках української неділі моди. У 25 років провела показ у рамках London Fashion Week і в цьому ж сезоні представляла Україну на виставці у Великобританії.
ЗАСНОВНИЦЯ ШКОЛИ КОНСТРУЮВАННЯ PUSHKA
ІРИНА
КОНСТРУКТОР, ДИЗАЙНЕРКА ОДЯГУ,
ПІДПРИЄМЕЦЬ
ПОКАЗИ
Розробляла і відшивала колекції для американського бренду дитячого одягу Petite Amelia.
СПІВПРАЦЯ З РИНКОМ США:
Івана Дорна, The Hardkiss, НеАнгелів, Nikita, Kazka, Маші Єфросиніної, Сергія Притули, Олександра Педана, Юрія Горбунова, Даші Коломієць, Василіси Фролової, Ольги Горбачової, шоу «Танцюють всі!»
РОЗРОБИЛА БІЛЬШЕ 1000 ОБРАЗІВ ДЛЯ АРТИСТІВ:
Курси крою і шиття, КНУТД (Художнє моделювання костюму), Central Saint Martins (Creating new concept in fashion), Royal Academy of Art Belgium (Master Degree), SMEA Academy (Fashion Brand Marketing).
ОСВІТА:
З ким ми