Конструювання - Пакети

3200,00
грн.
Більше інформації про курс тут:
https://www.pushka-school.com.ua/pattern-making-online

УВАГА!
Ми розділили 9-місячний курс "Конструювання: Повне занурення" на 8 різних пакетів, які відповідають запитам студентів:

1 базовий пакет.
«Конструктор. Спідниці. Штани"
Цей пакет допоможе розібратись у всіх конструкціях спідниць та штанів. Зрозумієш переваги створення лекал трьома способами: побудова за формулами, наколка-муляж, геометричний крій. Після цього курсу зможеш побудувати будь-яку складну конструкцію спідниці та штанів.

2 базовий пакет.
«Конструктор. Плечовий виріб»
Цей пакет допоможе розібратись з важливими мірками та надбавками для плечового виробу. Зможеш побудувати сукню, жакет, куртку прямого та прилеглого силуетів з будь-якими комірами та внутрішніми членуваннями. Навчишся будувати рукави суворої форми 1, 2 та 3х шовні. Намалюєш технічний малюнок плечового одягу та навчишся розуміти дизайнерські ескізи, адаптуючи їх під конструкцію.

3 базовий пакет.
«Моделювання. Покрої рукава"
Цей пакет для тих, хто вміє будувати основу. Цей пакет допоможе розібратись як із базового лекала зробити ряд топових конструкцій будь-яких моделей. Ти відкриєш для себе секрети трендових покроїв оверсайз та реглану з тканини та трикотажу.

4 просунутий пакет.
«Конструктор-лікальник. Спідниці»
Цей пакет допоможе розібратись у всіх конструкціях спідниць. Зрозумієш переваги створення лекал трьома способами: побудова за формулами, наколка-муляж, геометричний крій. Після цього курсу зможеш збудувати будь-яку складну конструкцію спідниці.
Плюс дізнаєшся про особливості успішної роботи конструктора з виробництвами одягу. Зробиш не лише пакет лекал, а й їхню градацію.

5 просунутий пакет.
«Конструктор-лікальник. Штани»
Цей пакет допоможе розібратись у всіх конструкціях штанів. Зрозумієш переваги створення лекал двома способами: побудова за формулами та геометричний крій. Після цього курсу зможеш збудувати будь-яку складну конструкцію штанів.
Плюс дізнаєшся про особливості успішної роботи конструктора з виробництвами одягу. Зробиш не лише пакет лекал, а й їхню градацію

6 просунутий пакет.
«Конструктор-лікальник. Спідниці. Штани»
Після цього курсу зможеш побудувати будь-яку складну конструкцію спідниці та штанів. Плюс дізнаєшся про особливості успішної роботи конструктора з виробництвами одягу. Зробиш не лише пакет лекал, а й їхню градацію.

7 просунутий пакет.
«Конструктор-лікальник. Плечовий виріб»
У цьому пакеті розберешся з важливими мірками та надбавками для плечового виробу. Зможеш побудувати сукню, жакет, куртку прямого та прилеглого силуетів з будь-якими комірами та внутрішніми членуваннями. Навчишся будувати рукави суворої форми 1, 2 та 3х шовні. Намалюєш технічний малюнок плечового одягу та навчишся розуміти дизайнерські ескізи, адаптуючи їх під конструкцію.
Плюс дізнаєшся про особливості успішної роботи конструктора з виробництвами одягу. Зробиш не лише пакет лекал, а й їхню градацію.

8 просунутий пакет.
«Моделювання складних конструкцій. Лекальне виробництво»
У цьому пакеті дізнаєшся як з базового лекала зробити низку топових конструкцій будь-яких моделей. Ти відкриєш для себе секрети трендових покроїв оверсайз та реглану з тканини та трикотажу.
Плюс дізнаєшся про особливості успішної роботи конструктора з виробництвами одягу. Зробиш не лише пакет лекал, а й їхню градацію.