Щоб задати будь-які запитання - клікай та пиши нам у Telegram

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
В PUSHKA SCHOOL

Знижки до -50%
до понеділка, 01.05

  • Купуй зараз - стартуй у будь-який момент протягом року
  • Розстрочка до 6 місяців
З ким ми
співпрацюємо
Наші друзі
and much more
Про школу
Це ми
Pushka School — це перша та єдина в Україні школа конструювання та дизайну одягу, що готує спеціалістів майбутнього — пристосованих до життя та роботи у метавсесвіті, вправних у сучасних технологіях та небайдужих до проблем зовнішнього середовища. Наші курси сфокусовані не на традиційних знаннях, а на іноваціях та навичках, що допоможуть передувати трендам та стати лідером у своїй сфері. А наші викладачі — це, передусім, практикуючі та успішні спеціалісти, що продовжують задавати вектор розвитку на ринку. Вже більше 2000 студентів із 43 країн світу обрали Pushka School, і 89% з них змогли розпочати чи перезапустити кар'єру впродовж 2 місяців після закінчення навчання. Тож, чекаємо і на тебе!
Vogue Ukraine, Vogue UK, ELLE Ukraine, ELLE Italia, Harper's Bazaar, Cosmopolitan Ukraine, VIVA и MINI.
СТАТТІ
В 17 років стала найбільш молодою дизайнеркою, яка продемонструвала свою колекцію в рамках української неділі моди. У 25 років провела показ у рамках London Fashion Week і в цьому ж сезоні представляла Україну на виставці у Великобританії.
ЗАСНОВНИЦЯ ШКОЛИ КОНСТРУЮВАННЯ PUSHKA
ІРИНА
КРАСИЛЬНИКОВА
КОНСТРУКТОР, ДИЗАЙНЕРКА ОДЯГУ,
ПІДПРИЄМЕЦЬ
Fashion Scout в рамках London Fashion Week, Ukrainian Fashion Week, Mercedes Fashion Days.
ПОКАЗИ
Розробляла і відшивала колекції для американського бренду дитячого одягу Petite Amelia.
СПІВПРАЦЯ З РИНКОМ США:
Івана Дорна, The Hardkiss, НеАнгелів, Nikita, Kazka, Маші Єфросиніної, Сергія Притули, Олександра Педана, Юрія Горбунова, Даші Коломієць, Василіси Фролової, Ольги Горбачової, шоу «Танцюють всі!»
РОЗРОБИЛА БІЛЬШЕ 1000 ОБРАЗІВ ДЛЯ АРТИСТІВ:
Курси крою і шиття, КНУТД (Художнє моделювання костюму), Central Saint Martins (Creating new concept in fashion), Royal Academy of Art Belgium (Master Degree), SMEA Academy (Fashion Brand Marketing).
ОСВІТА:
Fashion Weeks
Є запитання?
Залишайте заявку
і ми звʼяжемось з вами по телефону або в месенджерах за кілька хвилин
Click to order